DANIŞAN YORUMLARI

DANIŞAN YORUMLARI

21 EYLÜL PARA SEMİNERİ

21 Eylül 2016 Para Semineri’ ne katılmayı seçtim aman tanrım neler neler neler neler ????

Seminerin yarısında Sevgili Ferhat neyi alıp kabul etseydiniz bütün hayatınız değişmeye başlardı?  diye sorduğunda kimse cevap vermedi ve ardından hemen Parayı alıp kabul edeniniz var mı? diye sorduğunda ise seminere katılan yaklaşık 13-14 kişiden sadece 1 kişi OLABİLİRRRR… cevabı verdi… Ve hepimiz koptuk JJJ Çünkü orada bulunma sebebimizin farkında bile değildik  bize soruyu sorana kadar???

Parayı daha fazla yaratacak şekilde harcamak nasıl olurdu?

Parayla konuşmak nasıl olurdu?

Artık PARA hayatıma kolaylık neşe ve ihtişamla akıyor. Çünkü ben  para enerjisini tanıdım sizin de bunu keşfetmeniz için neler mümkün?

“PARA’ yı nasıl kolaylıkla yaşamınıza çekersiniz?”  “Servet yaratmayı ister misiniz?”    Sevgili Ferhat DURAN’ nın ilginç farkındalıkları ile bu keşife sizin de çıkmanız için Neler Mümkün??​

Bengü DÖNMEZ

 

22-25 Eylül FOUNDATION EĞİTİMİ

​22-25 Eylül 2016 Access Foundation Eğitimi almayı seçtim ve bu eğitimin Ferhat tarafından sunulması muhteşemdi, katkılarından ötürü ona sonsuz şükranlarımı sunuyorum.. Ve Sevgili Sinem Şimşek Mersinde senin ev sahipliğin eşliğinde daha olağanüstü bir eğitim süreci yaşadım… Her şey muhteşemdi. İyiki varsınız.

Accsess Foundation sıradışı bir serüven, anlatılmaz yaşanır dedikleri bu işte!!!!​

Her şeye gönüllü olmak nasıl mı? Sevgili Ferhat bana ilk söylediğinde bu nasıl olur dedim. Öyle güzel olur ki! Öyle yaratır ki! Öyle kapılar açar ki! Öyle bolluk getirir ki !………..

Soruyla yaşamanın eğlencesini yakalamanız için neler mümkün? Ben eğitim sonrası yaşamımda adeta sorularla DANS ediyorum o kadar eğlenceli ve o kadar geniş bir alan yaratıyor ki yaşamın sozsuzluğunda adeta süzülüyorsunuz . Herşey ama her şey kolaylıkla akıyor hayatınıza.

Bu serüvene tüm insanların katılması için neler mümkün???

İlginç farkındalıkları ve katkılarıyla bu eğitim serüvenine Sevgili Ferhat Duran ile çıkmanız için neler neler mümkünnnnn? ​

Bengü DÖNMEZ

 

SKYPE SEANSI

Access Bars’la 2011 yılında tanıştım ve eğitimini aldım. Eğitimini kendim almış olsam da ileri seviye birinden destek-seans almayı seçtim. Tanıdığım birçok access’ci içinde karar vermem gerekiyordu. Dönüştüremediğim konu çağımızın en büyük sorunlarından biri ilişkilerdi… Bununla ilgili birçok seans aldım ama hep yerimde sayıyordum ya da bana öyle geliyordu. Algıma kadınlardan seans aldığımda, farkında olmadan erkekler ve ilişkilerle ilgili deneyimlerini ister istemez seansa ve bana yansıttıkları geldi… … ve Ferhat Duran… O bir Ferhat O bir Access Bars O bir İlişki O bir Anahtar Wooow! Bundan daha iyi nasıl olur? Ferhat’la bir saati geçen bir seans yaptık. Çok eğlendik, müthiş bir enerji ve alan çıktı ortaya. Beni kıskıvrak yakalayıp çok ters köşe yaptı… Seansın ardından bana ödevler verdi. Verdiği her bir prosesi 30 gün boyunca 30’ar defa… Bu benim için çok zordu, o kadar sabırlı biri değilim. Verdiği prosesleri 100’er defa ses kaydı yapıp 10’ar defa dinledim  Tabi sihir seansın hemen arkasından başladı… Börtü böcekten çok korkan ben, bacağıma konan çekirgeyi görünce tam çığlığı basacağım sırada bir an her şey durdu… ve evet bu hediyeydi bana Tekrar üniversite öğrencisi olmaya karar verdim Dahası kendimi yakalıyorum her an, bilincim uyanık… En sevdiğim soru “Bugün kaç tane hediye alabilirim?” İlişkiler mi? Eğleniyorum Erkeklerin bana hizmet etmesine izin veriyorum… hele humanoidlerse daha eğlenceli oluyor.:))))))

Nasıl mı? Ferhat’ı arayın ;)​

Ş.S.

 

SOP SEANSI (OLASILIKLAR SENFONİSİ SEANSI)

Ferhat Duran 'dan aldığım SOP seansından sonra hiç göz önüne almadığım olasılıkları farkettim. Hayati, önemli, gerçek, değerli kıldıklarımın ne kadar gereksiz olduğunu, tutunduğum duygu ve düşüncelerin bana ait olmadığını, hayatın ne kadar kolay, eğlenceli ve ihtişamlı olduğunu, mükemmel bir yaratıcı olduğumu, sonsuz olasılıklar arasından seçim yaptığımda yaratabildiğimi, ve seçim yaptığımda hiç bir engelin önümde duramadığını farkettim. Artık enerjileri daha net hissediyorum. Daha çok soru soruyorum. İzin verdiğimde, gönüllü olduğumda, onurlandırdığımda, incinebilir olduğumda ve en önemlisi şükran duyduğumda evrenin benim için hazırladıklarını daha kolay görebildim. Bundan daha iyi nasıl olur? Daha fazla olasılık için sabırsızlanıyorum. Ferhat bey'e minnettarım. Birlikte başka neler mümkün? Yaşasın Access Consciousness! Yaşasın enerji! Yaşasın değişim dönüşüm!

Bade KÖKSAL

 

Access conciousness benim icin sadece bir meraktı başlangıçta? Bir sürü çalışmaya katılmış, biçok da yöntem öğrenmiştim hayatımı değiştirip dönüştürmeye yaradığını düşündüğüm. Access daha fazla ne olabilirdi ki? Ve bu merakla ilk bar eğitimimi aldım. Çok ilginçti, sorular ve temizlemeler yapılıyordu. Mmm güzel bi oyun devam edebilirim diyerek 2. Bar seansım için Ferhat Duran ‘ı buldum. İlk konuştugumuzda beni, Bar sınıfından da öte Foundation ve level 1 sınıfına çağıırmıştı. Yok canım dedim içimden, ne gerek var ki... Gayet keyfim yerinde bi yaşamım var, ayrıca çok da yogunum , neden ona vakit ayırayım ki. Yaşamımda en güzel yaptığım şeyi yaptım ve yine ERTELEDİM. Ancak içime bir kurt düşmüştü bikere ve peşini bırakmadım Ferhat’ın. Ben sorularımla yıldırırken o benim ilginç bakış açılarımla eğlenerek sorularıma soru soruyordu. Dürüst olmak gerekirse bu biraz gıcık etse de, merakımı daha da tetikliyordu. Ve sonunda Bar sınıfının birini denk getirdim ve 2. Bar eğitimimi aldım.  Sonra hemen arkasından facelift.  Insanın kendindeki degişimi görmesi zor olsada sınıf arkadaşlarının gün icindeki değişimini gözlemlemesi çok daha kolay ve hayli şaşırtıcı oluyor. Facelift seansından kalktıgımızda yanımdaki arkadaşımın yüzünde gördüğüm degişim beni gerçekten çok etkilemişti. İyi de bukadar kolay olan bu yöntemler nasıl bukadar işe yarıyordu?  Değişim gerçekten bukadar kolay olabilir miydi? Bunun icin daha da fazlasını denemeliydim ve foundation icin karar vermiştim... 4 günlük eğitim için tek söyleeyebileceğim şey. Tüm ezberlerim bozuldu. yepyeni bilgiler ve birbirinden kolay araçlarla doluydu. Daha önceden bildigim bilgiler ise bambaşka bir algı yarattı bende. Ve sadece bende değil, 7 yaşındaki kızımla paylaştığım konuların onda da nasıl bir algı yarattıgını gördüm. Ve bu algı NEŞE ve KOLAYLIK içeriyordu. Yaşam gerçekten KOLAY olabilirmiş. Ve NEŞE, en çok da bunun için teşekkür ederim Ferhat Duran sana.

En başta dediğim gibi işe yarayan yöntemlerim vardı bildiğim ve uygulayıp sonuç aldıgım. Ancak hiçbiri bukadar KOLAY ve NEŞE li olmamıştı. Ve bu kadar hayatımın her hücresine işlememişti. Bana ezber bozdurduğun ve bilgilerimi bamşaka bir algıyla yaşamıma hediye ettigin için, ve bunu yaparken sonsuz eğlendiğin ve eğlendirdiğin için teşekkürler Ferhat. Sonsuz varlığınla bana sonsuzluğumun kapılarını açmam için yapmış olduğun tüm katkılara teşekkürler...

Nasıl bukadar şanslı olabildim?

Bundan başka neler mümkün?

BANU BUGAKAPTAN KUTAY